کاربریار

نحوه ثبت نام و احراز هویت در پلتفرم کایاکوینکس

پس از انتخاب گزینه ثبت نام به صفحه ثبت نام در سایت هدایت می شوید، در این قسمت نیاز است شماره موبایل یا ایمیل خودتان را وارد نمایید.

ضمنا در صورت داشتن کد معرف می توانید آن را در قسمت مربوطه وارد نمایید.

سپس قوانین و مقررات را مطالعه نموده و در صورت موافقت، تیک مربوطه را فعال نموده، همچنین تیک reCAPTCHA (جهت بررسی اتصال امن) فعال کنید و روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید.

حال با توجه بر لزوم احراز هویت، بسته بر مشخصه وارد شده در مرحله قبل (شماره موبایل یا ایمیل) پیامی حاوی کد یکبار مصرف برایتان ارسال میشود، که می بایست آن را در کادر وارد کرده و سپس دکمه ثبت را بزنید

اکنون شما وارد حساب کاربری خود شده اید، برای انجام معامله نیاز است تا مراحل احراز هویت خود را تکمیل کنید، به همین جهت پس از ورود به صفحه حساب کاربری خود، روی دکمه “تکمیل احراز هویت” کلیک کرده و سپس وارد مراحل احراز هویت شوید.

در این قسمت نیاز است تا با تکمیل 4 بخش، مشخصات خود را ارائه کنید.

چنانچه در مرحله 1 شماره موبایل خود را وارد کرده و کد موقت را به وسیله آن دریافت کرده باشید، حال در این مرحله نیاز است تا ایمیل خود را وارد کرده و برای آن کد فعالسازی دریافت کنید، در حالتی دیگر چنانچه در مرحله 1 ایمیل خود را وارد کرده باشید، حال نیاز است تا شماره موبایل خود را وارد نموده و برای آن کد فعالسازی دریافت کنید.

در مرحله بعد نیاز است با وارد کردن اطلاعات فردی خود، شامل اطلاعات کاربری، اطلاعات هویتی و آدرس سکونت فرم موردنظر را پر کنید.

سپس در مرحله بعد از شما خواسته میشود تا تصویر کارت ملی خود را روی سایت آپلود کرده و پس از آن، در مرحله بعد یک تصویر سلفی با شرایط خواسته شده از خودتان گرفته و روی سایت آپلود کنید.

توجه کنید جهت گرفتن عکس سلفی شرایط گفته شده که عبارت اند از:

1- وجود تصویر کارت ملی به صورت کامل و شفاف در تصویر

2- وجود تصویر کارت بانکی متعلق به شخص افتتاح کننده حساب کاربری در سایت

3- کادر صحیح تصویر سلفی مطابق عکس راهنما

4- نوشتن متن ارائه شده در سایت و امضاء پایین صفحه

را داشته باشد.

پس از به اتمام رسیدن 4 مرحله، پیغامی مبنی بر ثبت اطلاعات شما در سیستم نمایش داده میشود، اطلاعات شما توسط تیم پشتیبانی کایاکوینکس احراز شده، و در سریع ترین زمان نتیجه آن روی پنل کاربری شما قرار می گیرد.

برای مشاهده ویدیوی نحوه ثبت نام و احراز هویت در پلتفرم کایاکوینکس اینجا کلیک نمایید.

نحوه افزودن کارت بانکی در حساب کاربری پلتفرم کایاکوینکس

جهت وارد کردن کارت بانکی، ابتدا وارد حساب کاربری خود شده، بررسی کنید احراز هویت شما در وضعیت “تایید شده” باشد، سپس از منوی سمت راست بر روی دکمه “کارت ها و حساب ها” کلیک کنید.

در صفحه مقابل، ابتدا شماره کارت مورد نظر را وارد کنید.

سپس شماره شبا را وارد کنید.

در قسمت بعد، باکس برچسب را با نامی دلخواه پر کنید و در نهایت روی دکمه افزودن کارت کلیک کنید.

مشاهده می شود اطلاعات وارد شده، ثبت گردیده و جهت احراز هویت در لیست مربوط وارد شده اند.

برای مشاهده ویدیوی نحوه افزودن کارت بانکی در پلتفرم کایاکوینکس اینجا کلیک نمایید.

نحوه افزایش اعتبار تومانی در پلتفرم کایاکوینکس

پس از ثبت نام و تایید احراز هویت، می توانید در وب سایت اقدام به خرید رمزارز کنید، ابتدا نحوه واریز ریالی به حساب خود در سایت را بررسی میکنیم:

با رفتن به منو کیف پول های من، می توانید دارایی های خود در سایت را به تفکیک نوع مشاهده کنید، به این صورت که میزان عددی از توکن هایی که خریداری کرده اید، یا به کیف پول خود در سایت انتقال داده اید را مشاهده می کنید، همچنین در قسمتی نیز، دارایی ریالی خود را مشاهده می کنید.

جهت افزایش موجودی ریالی حساب خود، از همین قسمت با زدن دکمه واریز ریالی به صفحه واریز منتقل می شوید، توجه کنید برای ادامه در این مرحله نیاز است تا پس از احراز هویت، کارت بانکی متعلق به خود را در منو “کارت ها و حساب ها” وارد کرده باشید، همچنین نیاز است کارت بانکی معرفی شده حتما به نام شخص افتتاح کننده حساب کاربری در سایت باشد. قوانین مربوط به سقف تراکنش های واریز یا برداشت بسته به سطح حساب کاربری شما متغیر بوده که می توانید آنها را در صفحه “سطوح کاربری” مشاهده کنید.

پس از زدن دکمه افزایش موجودی ریالی و به دنبال آن هدایت به صفحه تراکنش بانکی، درصورت موفق بودن تراکنش موجودی حساب شما به میزان مبلغ پرداخت شده افزایش پیدا می کند، که میتوانید با آن از رمزارزهای موجود روی سایت، خرید انجام دهید

به غیر از افزایش موجودی ریالی، شما می توانید با انتقال رمزارزهای خود از سایر کیف پول ها یا سایر صرافی های ارز دیجیتال، اعتبار حساب کاربری خود را افزایش داده و با آنها به انجام معاملات بپردازید.

برای مشاهده ویدیوی نحوه افزایش اعتبار تومانی در پلتفرم کایاکوینکس اینجا کلیک نمایید.

نحوه واریز رمزارز به کیف پول پلتفرم کایاکوینکس

برای واریز کوین به حساب کاربری خود، ابتدا نام کوین مورد نظر را در لیست کوین های موجود روی سایت پیدا کنید، چنانچه این نام را روی سایت نمی یابید، به این معنی می باشد که در حال حاضر (به دلایل مختلفی از جمله نوسان زیاد قیمت) امکان واریز یا برداشت چنین رمز ارزی از روی سایت صرافی موجود نمی باشد. بعد از پیدا کردن کوین مورد نظر، در ردیف های مقابل آن بعد از زدن دکمه “واریز رمز ارز” به شما آدرس کیف پول می دهد، این آدرس مربوط به حساب کاربری شما در سایت می باشد و می توانید از آن جهت دریافت آن کوین استفاده کنید.

برای مشاهده ویدیوی نحوه واریز رمزارز به کیف پول پلتفرم کایاکوینکس اینجا کلیک نمایید.

در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل می توانید به صفحه سوالات متداول و یا تیم پشتیبانی کایاکوینکس مراجعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *